WOW! Latviešu hokejists Marenis Zviedrijā apspēlē visu pretinieku komandu un gūst vārtus

Lasīt rakstu

Sports Raksts pievienots: 2022. gada 03. februārī

Gluži kā Mesi futbola laukumā.

Ar burvīgu vārtu guvumu šajā nedēļā Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā "Allsvenskan" atzīmējās Latvijas  spēlētājs Rihards Marenis.

Trešās trešdaļas izskaņā 28 gadus vecais Marenis, kurš pārstāv Noršēpingas "Vita Hasten" vienību, saņēma ripu savā aizsardzības zonā un izslidoja eleganti cauri visiem HV71 komandas spēlētājiem, beigās noguldot vārtsargu uz ledus un gūstot 12. vārtus šajā sezonā.

Skaistie vārti gan nepalīdzēja Mareņa "Vita Hasten" uzvarēt spēli, jo tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 3:4! Komanda gan nebija tālu līdz neizšķirtam, jo labas iespējas vēl mača izskaņā parādījās, turklāt "Vita Hasten" vēl mača otrajā trešdaļā piedzīvoja pamatīgu fiasko 0:4.

Kādreizējais Rīgas "Dinamo" spēlētājs Marenis šajā sezonā Zviedrijā 17 spēlēs, bez gūtiem 12 vārtiem, veicis arī desmit rezultatīvas piespēles. Tomēr viņa rezultativitāti nav pamanījuši Latvijas izlases treneri, jo Mareni diemžēl neredzēsim Pekinas olimpiskajās spēlēs.