WOLSUNG 43. sezonas ieskats

Lasīt rakstu


WOLSUNG 43. sezonas ieskats

Gaming Raksts pievienots: 2022. gada 24. oktobrī

WOLSUNG 43. sezonas ieskats

Sveiks, lasītāj!


Esam atpakaļ pēc kārtīgas, bet īsas pauzes, lai atkal sniegtu ieskatu svarīgākajā, uz ko skatīties sezonas garumā un kas jauns Wolsung frontē.

Sāksim ar bēdīgām ziņām - pēc pēdējās sezonas Daniēls “Discplex” pieņēma lēmumu vairs nespēlēt Wolsung komandā. Personīgi es atcerēšos Discplex ar viņa trakājām kovboja beretēm: twitch.tv/speletlvgaming. Bet Daniēla vietā nāk cits pieredzējis spēlētājs, kurš aizvadīs ESEA sezonu kopā ar Wolsung, kā arī jau ir spēlējis dažas spēles kopā ar mūsu tik ierasto sastāvu. Tas ir Einārs “EIZA” Zarāns. Reiz valkājis Wolsung krāsas, tad spēlējis ar NASR komandu, un tagad jau atkal ir atpakaļ. Novēlam daudz veiksmes Eināram un cerams, ka Wolsung komandai būs spēcīga sezona.

Ja nu nav sanācis sekot līdzi, tad Wolsung izdevās uzvarēt CCT Central Europe slēgto kvalifikāciju, lai tiktu uz CCT Central Europe turnīra etapu, kur gan šī raksta tapšanas brīdī Wolsung neiet galīgi labi, jo zaudētas pirmās divas spēles, 0:2 pret SINNERS no Čehijas un 1:2 zaudējums pret Into The Breach, kur Wolsung bija 1 kartes handikaps jeb viņi uzreiz sērijā bija vadībā 1:0, jo Into The Breach komanda nespēja tikt laikā uz pirmo karti. 

Pirmdien, iespējams, būs pēdējā spēle pret Ungāru komandu ONYX par palikšanu turnīrā. Skatāmies oficiālo strīmu, atbalstam un atceramies rakstīt čatā #WolsungArmy.


TIKMĒR jau 25. oktobrī, otrdien, Wolsung tiksies ar savu pirmo pretinieku Linx Legacy, spēle sāksies 21:00 pēc mūsu vietējā laika, un tad jau tiekamies Twitch :)

Līdzīgi raksti

SPĒLĒT KAZINO