Dīvainākās un neticamākās azartspēļu LIKMES vēsturē

Lasīt rakstu


Dīvainākās un neticamākās azartspēļu LIKMES vēsturē

Dzīvesstils Raksts pievienots: 2022. gada 18. oktobrī

Dīvainākās un neticamākās azartspēļu LIKMES vēsturē

Kā bez prāta!


Azartspēles, azartspēles. Tās tiek džigātas visās planētas malās un nostūros, neatkarīgi no dzimuma, tautības, rases vai citiem parametriem. Protams, spēlēšanas paradumi mēdz atšķirties, taču vienojošais elements visiem ir viens – adrenalīns un kāre pēc uzvaras!

Neapšaubāmi, lielākā daļa spēlmaņu pret savu naudu izturas nopietni un atbildīgi, tomēr, laiku pa laikam, uzrodas ļautiņi, kuruprāt, robežas ir domātas tam, lai tās pārkāptu. Nevienam jau nekas šajā sakarā arī netiek pārmests, just sayin’. Turpmāk aprakstītās likmes ir trakulīgas, šokējošas un, sorry, nenoliedzami, arī smieklīgas. Stāsti ir domāti, lai tos izstāstītu, tāpēc ķersimies pie lietas!

Ņem manu sievu

Andrejs Karpovs. Tā sauc mūsu pirmā stāsta galveno varoni. Ko tad viņš sastrādāja? Oi… nu, klausieties! Šamējais palika bez naudas spēlējot pokeru ar kādu kungu vārdā Sergejs Brodovs. Tā kā Andrejam bija dziļa vēlme turpināt, Sergejam pret to nebija nekādu iebildumu, tāpēc atlika vien kaut ko likt uz spēles. Uzmetot aci uz savu “Rolex” pulksteni un luksusa automašīnu, Andrejs nolēma, ka vispiemērotākā likme būs viņa mīļotā sieviņa. Kur gadījies, kur ne – Andža spēli zaudēja. Tikmēr Serjoža devās uz pretinieka māju pēc laimesta. Andrejam par pārsteigumu, (ex)sieva Tatjana piekrita iziet pie jaunā vīra.

“Tas bija pazemojoši, un man bija mežonīgs kauns. Tiklīdz mans bijušais vīrs to izdarīja, es zināju, ka man viņš ir jāpamet. Sergejs ir ļoti izskatīgs un burvīgs vīrietis. Esmu ļoti apmierināta, neskatoties uz to, ka viņš mani uzvarēja pokera spēlē,” situāciju komentē Tatjana.

Nu re, viss labs, kas labi beidzas! Acīmredzot, Andrejs Taņu nebija pelnījis.

Kailā laika prognoze

Šis stāsts, mīļie, paredzēts auditorijai, kam vairāk par 17. Tolaik, 27 gadus vecā, žilbinošā franču izcelsmes laika ziņu diktore Dorija Tiljē jaunāko laika prognozi solīja prezentēt bez kauna un, galvenkokārt, bez drēbēm. Lai tas tiktu īstenots, Francijas futbola izlasei bija nepieciešams kvalificēties 2014. gada Pasaules kausa izcīņai Brazīlijā. Upsī! Tā arī notika. Francija uzvarēja Ukrainu ar 2:0, sniedzot Tiljē kundzei iespēju vadīt, iespējams, eroti…ekhm.. eksotiskāko laika prognozi televīzijas vēsturē.

Solījumi, kā zināms, jāpilda, par to respect! Un galu galā, prieciņš visiem, i Francijas futbola izlasei, i televīzijas skatītājiem. Tā teikt, gabals nevienam nenokrita. Nokrita tikai drēbes!

Kā Tevi sauc, mazais, kā Tevi sauc?

Nu tā. Žēl, ka mūsu nākamā stāsta varonim nebija kompanjona, kas pateiktu tik vitāli svarīgo frāzi: “Šitam galdiņam vairs nelejiet!” Vairums ļaužu ir dzirdējuši nostāstus par to, kas notiek, ja azartspēles tiek apvienotas ar pārmērīgu alkohola lietošanu. Ja gadījumā nenojaušat it neko, paskatieties filmu “Hangover”.

Lai nu kā, pēdējais stāsts par, tolaik , 22 gadus veco jaunēkli no Jaunzēlandes, gāž no kātiem! Džeks, kura pirmatnējo vārdu neviens vairs neatceras, dzērumā zaudēja pokerā un tagad ir pazīstams kā “Full Metal Havok More Sexy N Intelligent Than Spock and All The Other Superheroes Combined With Frostnova”. Prieks iepazīties!

Tā kā viss bija korekti un vārdu kombinācija atbilda valsts prasībām, kas paredz, ka cilvēka vārds nedrīkst būt garāks 100 rakstzīmēm, viņa vārds tika akceptēts pasē, autovadītāja apliecībā un citos juridiskos dokumentos.

Cerams, Frostnovam neienāks prātā savus bērnus nosaukt paša vārdā. Iedomājietes? Full Metal Havok More Sexy N Intelligent Than Spock and All The Other Superheroes Combined With Frostnova juniors. Haha.

Līdzīgi raksti

SPĒLĒT KAZINO